PBK - 6:an 2018

 
KOMMENTAR: Välkommen till PBK – 6:an 2018!  [skriv] [läs]
 

SPELARE
Nedan finns alla registrerade spelare för denna turnering.

Det är 120 spelare registrerade till denna tävling.


Sortera spelare efter: FÖRNAMN  EFTERNAMN

Namn
Klubb
Stad
Land
Klass
 
Start
 
Ahlstrand, Göran Brännkyrka PB Sweden Herrar 3   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Alexandersson, Margot Strängnäs PB Sweden Damer 3   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Alström, Gun Solna PB Sweden Damer 1   Tisdagen den 27 November 12:30
 
Altenfors, Sven Brännkyrka PB Sweden Herrar 3   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Andersson, Amie Högdalen PB Sweden Damer 1   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Andersson, Bert PBK Sega Gummor och Gubbar Vallentuna Norway Herrar 3   Måndagen den 26 November 12:30
 
Andersson, Hans Enskede PBK Sweden Herrar 2   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Andersson, Hans Eskilstuna PB Sweden Herrar 1   Fredagen den 16 November 12:30
 
Andersson, Hans Enskede PBK Sweden Herrar 2   Onsdag den 12 December 12:30
 
Andersson, Kurt PBK Sega Gummor och Gubbar Vallentuna Norway Herrar 2   Måndagen den 26 November 12:30
 
Andersson, Roger Högdalen PB Sweden Herrar 3   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Andersson, Stig Högdalen PB Sweden Herrar 2   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Andersson, Ted Eskilstuna PB Sweden Herrar 3   Fredagen den 16 November 12:30
 
Backlund, Gösta Eskilstuna PB Sweden Herrar 4   Fredagen den 16 November 12:30
 
Bengtsson, Anita Monsunen Norway Damer 1   Onsdagen den 28 November 12:30
 
Bergström, Jane Monsunen Norway Damer 2   Onsdagen den 28 November 12:30
 
Bergström, Stig Monsunen Norway Herrar 3   Onsdagen den 28 November 12:30
 
Blomster, Lars PA-Klubben Norway Herrar 2   Måndagen den 26 November 12:30
 
Bodingh, Sven-Erik Telgeveteranerna BK Sweden Herrar 4   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Boman, Kjell Monsunen Norway Herrar 3   Onsdagen den 28 November 12:30
 
Broström, Rolf Enskede PBK Sweden Herrar 3   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Broström, Rolf Enskede PBK Sweden Herrar 3   Onsdag den 12 December 12:30
 
Bäcklund, Håkan PA-Klubben Norway Herrar 4   Måndagen den 26 November 12:30
 
Carlsson, Hans Åke Högdalen PB Sweden Herrar 2   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Collinge, Bo Brännkyrka PB Sweden Herrar 4   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Drapsa, Szczepan PA-Klubben Norway Herrar 4   Måndagen den 26 November 12:30
 
Edin, Björn Strängnäs PB Sweden Herrar 2   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Edlund, Bengt Strängnäs PB Sweden Herrar 4   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Ekberg, Roger Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 4   Måndagen den 26 November 12:30
 
Eklund, Paul Eskilstuna PB Sweden Herrar 1   Fredagen den 16 November 12:30
 
Eklöf, Lennart PA-Klubben Norway Herrar 3   Måndagen den 26 November 12:30
 
Elnerud, Annelie Högdalen PB Sweden Damer 3   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Englén, Gun-Britt Solna PB Sweden Damer 1   Tisdagen den 27 November 12:30
 
Enström, Inger Enskede BK Sweden Damer 1   Onsdagen den 21 November 12:30
 
Eriksson, Gerry Wårbypensionärerna Sweden Herrar 3   Onsdag den 12 December 12:30
 
Feldhofer, Walter Brännkyrka PB Sweden Herrar 2   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Fräsén, Sten Brännkyrka PB Sweden Herrar 3   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Gibbemark, Tony Enskede BK Sweden Herrar 4   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Gibbemark, Tony Enskede PBK Sweden Herrar 4   Onsdag den 12 December 12:30
 
Granberg, Bertil Telgeveteranerna BK Sweden Herrar 2   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Granberg, Bertil Telgeveteranerna BK Sweden Herrar 2   Onsdag den 12 December 12:30
 
Hagberg, Bo Högdalen PB Sweden Herrar 3   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Hemdal, Leif Brännkyrka PB Sweden Herrar 2   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Hultgren, Birgitta Solna PB Sweden Damer 1   Tisdagen den 27 November 12:30
 
Hultgren, Ulf Solna PB Sweden Herrar 2   Tisdagen den 27 November 12:30
 
Häggblom, Brita Strängnäs PB Sweden Damer 2   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Högstedt, Aila Högdalen PB Sweden Damer 1   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Jakobsson, Runo Enskede BK Sweden Herrar 4   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Jaremo, Gun-Britt Enskede BK Sweden Damer 1   Onsdagen den 21 November 12:30
 
Jidler, Lars Solna PB Sweden Herrar 3   Tisdagen den 27 November 12:30
 
Johansson, Leif Brännkyrka PB Sweden Herrar 3   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Johansson, Ronny Strängnäs PB Sweden Herrar 4   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Jääskeläinen, Kari Mälarpantrarna Sweden Herrar 4   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Jääskeläinen, Kari Mälarpantrarna Sweden Herrar 4   Onsdag den 12 December 12:30
 
Karlsson, F-O Eskilstuna PB Sweden Herrar 4   Fredagen den 16 November 12:30
 
Krausz, Tibor Telgeveteranerna BK Sweden Herrar 3   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Krausz, Tibor Telgeveteranerna BK Sweden Herrar 3   Onsdag den 12 December 12:30
 
Larsson, Gurli Strängnäs PB Sweden Damer 1   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Larsson, Karin Strängnäs PB Sweden Damer 1   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Larsson, Kjell PA-Klubben Norway Herrar 3   Måndagen den 26 November 12:30
 
Larsson, Sven PA-Klubben Norway Herrar 1   Måndagen den 26 November 12:30
 
Levander, Jan Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 2   Måndagen den 26 November 12:30
 
Liberg, Håkan Eskilstuna PB Sweden Herrar 3   Fredagen den 16 November 12:30
 
Liljegren, Stig Strängnäs PB Sweden Herrar 2   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Lindvall, Janne Monsunen Norway Herrar 4   Onsdagen den 28 November 12:30
 
Lundin, Majbritt Högdalen PB Sweden Damer 1   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Lundström, Roger BS 23/FP Sweden Herrar 3   Onsdag den 12 December 12:30
 
Långström, Anita Enskede BK Sweden Damer 1   Onsdagen den 21 November 12:30
 
Lövgren, Bengt Strängnäs PB Sweden Herrar 3   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Mattsson, Birgitta Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Damer 1   Måndagen den 26 November 12:30
 
Mohlen, Margareta Monsunen Norway Damer 2   Onsdagen den 28 November 12:30
 
Moquist, Gunnar Mälarpantrarna Sweden Herrar 3   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Moquist, Gunnar Mälarpantrarna Sweden Herrar 3   Onsdag den 12 December 12:30
 
Nilsson, Åke Solna PB Sweden Herrar 3   Tisdagen den 27 November 12:30
 
Nordell, Anders PA-Klubben Norway Herrar 3   Måndagen den 26 November 12:30
 
Nordlund, Tore Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 2   Måndagen den 26 November 12:30
 
Nyköping, Nyköping Nyköpings BS Sweden Herrar 1   Tisdagen den 13 November 12:30
 
Nyköping1, Nyköping1 Nyköpings BS Sweden Herrar 1   Tisdagen den 13 November 12:30
 
Nyköping2, Nyköping2 Nyköpings BS Sweden Herrar 1   Tisdagen den 13 November 12:30
 
Nyköping3, Nyköping3 Nyköpings BS Sweden Herrar 1   Tisdagen den 13 November 12:30
 
Nyköping3, Nyköping4 Nyköpings BS Sweden Herrar 1   Tisdagen den 13 November 12:30
 
Nyköping5, Nyköping5 Nyköpings BS Sweden Herrar 1   Tisdagen den 13 November 12:30
 
Nyköping6, Nyköping6 Nyköpings BS Sweden Herrar 1   Tisdagen den 13 November 12:30
 
Nyköping7, Nyköping7 Nyköpings BS Sweden Herrar 1   Tisdagen den 13 November 12:30
 
Olofsson, Stig Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 2   Måndagen den 26 November 12:30
 
Olsson, Ove Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 2   Måndagen den 26 November 12:30
 
Olsson, Stig PA-Klubben Norway Herrar 1   Måndagen den 26 November 12:30
 
Oskarsson, Johnny Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 2   Måndagen den 26 November 12:30
 
Pelander, Bo Telgeveteranerna BK Sweden Herrar 2   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Pelander, Bo Telgeveteranerna BK Sweden Herrar 2   Onsdag den 12 December 12:30
 
Persson, Helge Strängnäs PB Sweden Herrar 2   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Petersson, Benny PA-Klubben Norway Herrar 4   Måndagen den 26 November 12:30
 
Pettersson, Bo Högdalen PB Sweden Herrar 3   Tisdagen den 27 November 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Reserverad, Reserverad Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Herrar 1   Måndagen den 22 Oktober 12:30
 
Rosenqvist, Ann Enskede BK Sweden Damer 3   Onsdagen den 21 November 12:30
 
Schölin, Irene Sega Gubbar och Gummor Vallentuna Sweden Damer 3   Måndagen den 26 November 12:30
 
Sturk, Per PA-Klubben Norway Herrar 4   Måndagen den 26 November 12:30
 
Sundström, Leif Sollentuna PB Sweden Herrar 2   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Sundström, Leif Sollentuna PB Sweden Herrar 2   Onsdag den 12 December 12:30
 
Svendsen, Tonny Brännkyrka PB Sweden Herrar 3   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Thor, Agneta Strängnäs PB Sweden Damer 3   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Thor, Bengt Strängnäs PB Sweden Herrar 4   Tisdagen den 2 Oktober 12:30
 
Wermelin, Bennet PA-Klubben Norway Herrar 3   Måndagen den 26 November 12:30
 
Wigzell, Jonas Brännkyrka PB Sweden Herrar 2   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Windefalk, Lennart PA-Klubben Norway Herrar 3   Måndagen den 26 November 12:30
 
Wirtanen, Anders Telgeveteranerna BK Sweden Herrar 3   Onsdagen den 7 November 12:30
 
Wirtanen, Anders Telgeveteranerna BK Sweden Herrar 3   Onsdag den 12 December 12:30
 
Åkerström, Bengt Brännkyrka PB Sweden Herrar 3   Torsdagen den 13 December 12:30
 
Östlund, Bo Solna PB Sweden Herrar 1   Tisdagen den 27 November 12:30
 

Antal spelare: 120
Total antal starter: 120



   
Bookmark and Share





Page render time: 78 ms